Le cat!

Un loc inconjurat de animele iubitoare si extrem de alintate....

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Noi veniti!!

In jos 
AutorMesaj
LoVe...my LoVe
Admin
Admin

Grup : Administratori
Rang : Admin
feminin Rac Bivol
Puncte : 533
Reputatie : 0
Data nasterii : 26/06/1997
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 21
Localizare : Acilisea....si numai aici....
Joburi/Distractii : forume....forume....si Vampire Knight
Stare de spirit : happy ce pot zice.

MesajSubiect: Noi veniti!!   Joi Mar 03, 2011 6:09 pm

Fiecare nou venit isi va deschide un topic al lui unde sa se prezinte.Nu avem nevoie de prezentari mari si fara sens dorim dor esentialul nu ca v-ati nascut la ora cutare,minutul cutare,secunda cutare sau ce va mai trece prin cap.
Ca sa fim bune eu si colega mea am facut un mod de a va prezenta,dar puteti sa il mai abdaptati la alegerea fiecaruia.
Exemplu:
Ma numesc_______,am_____ani.Sunt zodia_______,ceea ce ma face___,___,___,_____.Am ochii _________,parul_______si am____m.Locuiesc in______.Mie imi place sa_______,______,________,_______,si_______.Nu imi place sa_____,________,________,________,_______.De asemenea, nu imi plac oamenii_________.Am/nu am sora/frate si (acum parerea despre forum la prima vedere).Am descoperit acest forum multumita________sau cand__________.

Deci acesta este doar un exemplu.Va puteti prezenta cum doriti si mai puteti adauga.Nu azitati sa fiti amuzanti trebuie sa ne distram doar.

Black Angel
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://le-cat.forumz.ro

Noi veniti!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Le cat! :: ~Le Cat~>>Administrare :: Noi veniti!!-
Mergi direct la: