Le cat!

Un loc inconjurat de animele iubitoare si extrem de alintate....

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Colegul/Colega care va scoate din minti

In jos 
AutorMesaj
02gold23
Admin
Admin

Grup : Administratori
Rang : Admin
feminin Pesti Sobolan
Puncte : 507
Reputatie : 0
Data nasterii : 14/03/1996
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 22
Localizare : Anime Neko...
Joburi/Distractii : anime, yaoi, elfi si RPG
Stare de spirit : Simfonie de sentimente

MesajSubiect: Colegul/Colega care va scoate din minti   Joi Mar 03, 2011 6:50 pm

Cred ca toti avem pe cineva pe care am prefera sa nu-l mai vedem niciodata, chiar daca suntem obligati sa-i vedem fata in fiecare zi lucratoare. In cazul meu, am mai multi colegi care imi sunt...antipatici. In primul rand este un grup de trei fete a caror ocupatie este pur si simplu sa se ia de altii. Apoi, mai este o colega care are doua prenume (Nela si Alexandra) si dupa ce a lesinat in clasa a treia ca invatatoarea ii spunea: "Nela" acum a inceput sa numai raspunda la Nela. Daca eu nu am un alt prenume cand aud in clasa "Alexandra" intorc repede capul si colegul din spate: "Scuze dar se crede asa importanta ca nu arspunde la Nela." si sunt de acord cu el. Intotdeauna cand o vad ma gandesc: "Da e chiar proasta. Se da asa importanta, si pana la urma daca o chema si Nela nu-i vina mea. Si inainte de toate, eu m-am nascut prima si eu ma fost botezata Alexandra inainta ei deci mi-a furat numele. F*** ce este!"
Si mai este un coleg care sta in saptele meu si cand prietenul sau cel mai bun este la scoala ma cam enerveaza dar in rest e un tip O.K. Cu (,) colega de care v-am zis mai sus nus e intelegeau asa bine...Dar cu mine merge treaba ca-i accept glumele si ii dau la lucrari si-i suflu la franceza. Wink
Ce bine te simti cand te eliberezi de toate frustarile adunate intr-o saptamana. Hai lasati si voi stresul sa iasa!. Twisted Evil
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://animeneko.forumz.ro
LoVe...my LoVe
Admin
Admin

Grup : Administratori
Rang : Admin
feminin Rac Bivol
Puncte : 533
Reputatie : 0
Data nasterii : 26/06/1997
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 21
Localizare : Acilisea....si numai aici....
Joburi/Distractii : forume....forume....si Vampire Knight
Stare de spirit : happy ce pot zice.

MesajSubiect: Re: Colegul/Colega care va scoate din minti   Joi Mar 03, 2011 7:01 pm

Mda....ai drepate sa incep cu ''mamitica''?Cum zic eu mamai unui coleg ce ma enerveaza la culme si in varf fiind mamica lui.Pf.....numai nervi aveam cand il vad si mai multi de mi de urca sangele la cap cand o vad pe ''mamitica'' din motivele mele ca am fost discriminata si nu imi convine!!Dupa ce i-am ajutat atatia ani dar acum....de....asa sunt oamenii.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://le-cat.forumz.ro

Colegul/Colega care va scoate din minti
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Le cat! :: ~Le Cat~>>Discutii :: Scoala-
Mergi direct la: